Vrijdag 7 en zaterdag 8 maart Toneel Loo 7 Omstreken : Hotel te Koop ( zaterdagmiddag seniorenmddag, gratis entree)

Hotel te koop
Deze dolkomische klucht, geschreven door Henk Roede, wordt op 7 en 8 maart voor u op de planken gezet door toneelgroep Loo & Omstreken.
Simon en Emma runnen al jaren een klein hotelletje op een prachtige plek midden in de bossen. Maar inmiddels zijn ze op een leeftijd gekomen dat ze willen stoppen om van een welverdiend pensioen te gaan genieten. Het hotel staat al een tijdje te koop en eindelijk heeft zich een koper gemeld. Ze moeten alles op alles zetten om een goede indruk op de koper te maken, maar dat zal niet meevallen…..
Simon en Emma hebben de laatste jaren niet meer zo veel geld en energie in het hotel gestopt en hun personeel is misschien niet helemaal geschikt voor de taken die ze eigenlijk horen te vervullen. Zal de koop door gaan? En zo ja wat is de koper eigenlijk van plan met het hotel?
Kom genieten van dit komische blijspel met hilarische situaties vol kippen en verkleedpartijen!